Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Puncte bonus 0

Do you like the girl?

Do the first step - pick up a gift for her!

Poza a fost adaugata: Trimite cadou  
Trimite cadou ka1ta o 14. Februarie 1993 (27), Tirana, Albania A fost online cam de o luna in urma

Photo link:

Comentarii

Pozele pot fi comentate doar de utilizatori inregistrati

boobi32 mai mult de o luna in urma

Shum simpatike:)

ka1ta mai mult de o luna in urma

flm

kushtrimi27 mai mult de o luna in urma

Shumë e njohur ti me dukesh!

ka1ta mai mult de o luna in urma

Miku im nermal qe miku miken e njeh

remahum mai mult de o luna in urma

mbremeje te bukur<br />

sami39 mai mult de o luna in urma

Persh<br />

ka1ta mai mult de o luna in urma

Prsh.

kushtrimi27 mai mult de o luna in urma

Gëzohem qe ke hyre, faleminderit shume prej teje. Shpresoje te jesh mir kudk qe je edhe ke me u kon. Te pershendes dukesh shume bukur ne foto.

ka1ta mai mult de o luna in urma

Flm shum miku im.

erdon-1 mai mult de o luna in urma

Hi, si po kalon?

ka1ta mai mult de o luna in urma

Hi, mirë flm po ju ?

kushtrimi27 mai mult de o luna in urma

Te pershendes nga zemra. Dukesh shume bukur.

ka1ta mai mult de o luna in urma

Shum faleminderit për përshëndetje, gjithashtu dhe ti je i përshëndetur nga ana ime. <br /> Faleminderit dhe për kompliment.

learti mai mult de o luna in urma

Shum faleminderit, edhe un gjithashtu ruaj respekt te vecant per ty

ka1ta mai mult de o luna in urma

Flm

learti mai mult de o luna in urma

Jo me patjeter ,por me mirsjellje dhe me respekt :)

ka1ta mai mult de o luna in urma

Kam shum respekt per ty

learti mai mult de o luna in urma

Nuk shpeton vetem me nje ‘flm’ por na thirr per kafe ;))

ka1ta mai mult de o luna in urma

Pse patjeter duhet me qit kafe a ?

learti mai mult de o luna in urma

Hahahaha ok me statusin tend mbi fjalen!

ka1ta mai mult de o luna in urma

Aha flm per vazhdimin e thënies

learti mai mult de o luna in urma

Fjal mund te jet mjalt mund te jet helem,pershendetje

ka1ta mai mult de o luna in urma

Se di me çka e lidhe këtë thënie veq nejse. Përshëndetje

remahum mai mult de o luna in urma

mirm

remahum mai mult de o luna in urma

Mengjess

ka1ta mai mult de o luna in urma

Pershendetje un e ndjej veten keq kur shkrun dikush e nuk ja kthej i bjen si nje lloj injorimi ama u bonen shum komente per ata skam shkrujt ma shum tpershendes.

remahum mai mult de o luna in urma

Mir valla ska me ver naknaqi djeli

remahum mai mult de o luna in urma

Prsh qapoban

ka1ta mai mult de o luna in urma

Po rri valla koha e mir

remahum mai mult de o luna in urma

Mirm

ka1ta mai mult de o luna in urma

Mirmegjes

remahum mai mult de o luna in urma

Inshalla gjith mon mir

ka1ta mai mult de o luna in urma

Amin inshaAll-llah

remahum mai mult de o luna in urma

Qapoban aje mir

ka1ta mai mult de o luna in urma

Mir jam elhamdulilah

remahum mai mult de o luna in urma

Mbrema

ka1ta mai mult de o luna in urma

Mirmbrama

Ultima ta evaluare:
Nu ai evaluat nici o poza inca
Te rugam evalueaza aceasta poza pentru a putea afla evaluarile si numarul de voturi
Poze
Vezi fete si baieti cu varsta de 18 - 30 din Rumania